sales@zhelf.com

+86-512-53525905

Kategorie produktů

Kontakt:Lee Daniel
Tel:86-512-53525905
Mobilní:8613382114523
E-mail:Sales@zhelf.com
Přidáte:Songnan průmyslová zóna

Domů > Novinky > Obsah
Potravinový displej Paralelní displej Jun 05, 2017

Potravinářské vitríny Nejdříve by měly být umístěny paralelně, když jsou potraviny umístěny, jestliže je odlišná klasifikace může být provedena vertikálně pro zobrazení. Zobrazování zboží, klasifikace a klasifikace by mělo být vertikální čáry mezi průhlednými, potravinářskými vitrínami a výrobky by měly být stejné a uklizené, kuřecí a kuřecí v řadě, prasata a prasata, dobytek a skot, atd. Tato analogie by měla být jasně rozdělena, tak snadná ke správě, která je pro zákazníky výhodná. Pokud má vitrína dvě podlaží, můžeme v horní vrstvě umístit malé části vařeného jídla a vícesložkový materiál lze umístit do spodního podlaží.

Pak tam je masový vitrínko všechny potraviny by měly sledovat pokročilé první z principu problému, a obecně můžeme rozdělit potraviny do horkých potravin a horké potraviny dvě kategorie. Za druhé, podle malé klasifikace horkých potravin je rozdělen do grilované, smažené, halogenové, smažené, dušené třídy, Food Show Showcase non-horké studené potraviny kategorie; Chléb je rozdělen na chléb, západní pečivo, pečivo, koláče a pečivo. Displej se musí klasifikovat podle velké kategorie, kategorie malých, Food Show Showcase, podobný produkt se zobrazí v oblasti a je jasně vyznačen.


Dávejte pozor, aby vyhověli pokročilým nejprve z principu, garáž na přední straně linky, nové výrobky umístěné uvnitř, a umístěny v čisté a uspořádané. Současně můžeme také podle charakteristik vařených potravinových produktů a sezónních změn tak, aby se na displeji zboží objevila i určitá změna, běžný prodej dobrého zboží, potravinové vitríny by měly být uvedeny ke zvýšení plochy displeje, Zlepšení prodeje.


U reklamních předmětů by se měla zvýšit zpravodajství na displeji, potravinářský display Showcase smysl pro množství a umístění. Zvláštnost, sezónní komoditní displej také zvýšit, potravinové vitríny, jako je Qingming Festival pečená prasátko, Dragon Boat Festival Zongzi, střední-podzimní měsíční koláče a tak dále, ostatní zboží musí být založené na velikosti prodeje určit oblast zobrazení .


Takže mrazicí vitrína naznačuje, že někteří vlastníci provozních lahůdek mohou používat výše popsané metody k tomu, aby provedli správné zobrazení potravin v vitrínách. Věřím, že tyto metody mohou také pomoci zlepšit prodej potravin.